O nas

Spółka Gaze-X zajmuje się badaniem, rozwijaniem i wdrażaniem technologii audiowizualnych, poszerzonych o możliwości interakcji. Flagowym produktem naszej firmy jest innowacyjna podłoga interaktywna – floorbi®, przeznaczona do edukacji, zabawy i prowadzenia zajęć rewalidacyjnych dzieci oraz rehabilitacji osób dorosłych i zaawansowanych wiekowo.

Nasze produkty zaliczają się do technologii asystujących, które pomagają dzieciom, seniorom i osobom niepełnosprawnym rozwijać się poznawczo i ruchowo. Wprowadzone w produktach elementy gamifikacji sprawiają, że nauka i rehabilitacja stają się atrakcyjne i angażujące. Nasze rozwiązania są starannie zaprojektowane, aby być zarówno skutecznymi narzędziami terapeutycznymi, jak i atrakcyjnymi źródłami rozrywki i wiedzy dla dzieci i młodzieży.

Patrzymy w przyszłość

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rozwoju i wykorzystania technologii widzenia komputerowego, wspierania interfejsu komunikacji człowiek-komputer (HCI) oraz wykorzystania sztucznej inteligencji (AI). Spółka Gaze-X planuje w przyszłości wdrożyć autorską technologię śledzenia wzroku, która będzie stanowić bazę dla budowania nowych, wewnętrznych i zewnętrznych produktów i usług.