Pakiety gier

floorbi® - pakiety aktywności

Pakiet Terapia obejmuje zestaw 21 gier stworzony z myślą o wspieraniu nauczycieli, rodziców, opiekunów i specjalistów w pracy z dziećmi, w tym z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zawarte w pakiecie gry można wykorzystać podczas zajęć przedszkolnych oraz specjalistycznych sesji terapeutycznych. floorbi® stwarza przyjazne środowisko do rozwoju i angażowania się w ćwiczenia w indywidualnym tempie pracy dziecka.

Nauka nie musi być nudna! Pakiet Edukacja zawiera aż 30 gier, które przedstawiają najmłodszym otaczający ich świat, uczą poprzez zabawę.

Różnorodne gry wprowadzają dzieci w świat kolorów, kształtów, dźwięków i przyrody. Użytkownicy poznają zwierzęta, pory roku, liczby oraz instrumenty muzyczne i wiele więcej.

Najlepsze na koniec! Pakiet Zabawa to zestaw 14 różnorodnych gier, które zachęcają do aktywności ruchowej użytkowników w każdym wieku.

Wspólne gry pozwalają rozwijać nowe umiejętności społeczne, a także nawiązywać pierwsze relacje z rówieśnikami.  W celu urozmaicenia zajęć można stosować różne scenariusze gier - np. rozgrywki indywidualne lub grupowe.